0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار حکم پاسور انفجار۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Japan J2 League
Roasso Kumamoto
۱
۱
Ventforet Kofu
Finished
۰۸:۳۰
  Republic of Korea K-League 1
FC Seoul
-
-
Gimcheon Sangmu FC
بازی شروع نشده است
۱۲:۰۰
  Chile Primera B
CD Santa Cruz
۲
۰
Santiago Wanderers
Finished
۰۲:۳۰
  Australia NPL Victoria U21
Altona Magic U21
۲
۰
Green Gully U21
inprogress
۱۰:۳۰
Avondale Heights U21
۰
۲
Melbourne Knights U21
Finished
۰۶:۴۵
Dandenong City SC U21
۴
۱
St. Albans Saints U21
Finished
۰۸:۴۵
South Melbourne U21
۲
۰
Bentleigh Greens U21
Finished
۰۷:۴۵
Dandenong Thunder U21
۱
۰
Heidelberg United U21
inprogress
۱۱:۳۰
  Australia NPL Victoria 2
Manningham United Blues
۱
۱
Langwarrin SC
Finished
۰۹:۳۰
Werribee City
۰
۴
Moreland Zebras
Finished
۰۹:۳۰
Brunswick City
۱
۱
Goulburn Valley Suns
Finished
۰۹:۳۰
North Geelong Warriors
۱
۰
Moreland City FC
Finished
۰۹:۳۰
  Japan J League
Sanfrecce Hiroshima
۱
۰
Nagoya Grampus Eight
Finished
۰۹:۳۰
Avispa Fukuoka
-
-
Urawa Red Diamonds
بازی شروع نشده است
۱۲:۳۰
  Australia Capital Territory Premier League Women
Belconnen United (W)
۶
۱
Tuggeranong United (W)
Finished
۰۹:۳۰
  Australia NPL Victoria
Avondale FC
۱
۱
Melbourne Knights
Finished
۰۹:۳۰
Dandenong City
۰
۰
St Albans Saints
inprogress
۱۱:۱۵
Port Melbourne Sharks SC
-
-
Hume City
بازی شروع نشده است
۱۲:۰۰
Altona Magic
-
-
Green Gully Cavaliers SC
بازی شروع نشده است
۱۲:۳۰
  Japan J3 League
Giravanz Kitakyushu
۰
۱
Yokohama S.C.C
Finished
۰۹:۳۰
  Australia Capital Territory U23
O'Connor Knights U23
۵
۲
West Canberra Wanderers FC U23
Finished
۰۷:۱۵
Monaro Panthers U23
۱
۳
Belconnen United U23
Finished
۰۹:۴۵
  Australia NPL Queensland Women
Brisbane City (W)
۲
۲
Logan Lightning (W)
Finished
۰۷:۰۰
Peninsula Power (W)
۰
۰
Western Pride FC (W)
inprogress
۱۱:۳۰
  United States USL Championship
Las Vegas Lights
۰
۱
El Paso Locomotive FC
Finished
۰۶:۳۰
New York Red Bulls II
۱
۲
Birmingham Legion FC
Finished
۰۳:۳۰
Atlanta United II
۰
۰
Orange County SC
Finished
۰۴:۰۰
  Brazil Campeonato Brasileiro B
Tombense MG
۱
۰
EC Bahia
Finished
۰۲:۳۰
Criciuma EC
۰
۱
Cruzeiro MG
Finished
۰۵:۰۰
  Argentina Primera B Nacional
Independiente Rivadavia
۲
۰
CA Estudiantes Caseros
Finished
۰۱:۳۰
Agropecuario
۱
۱
Brown de Adrogue
Finished
۰۳:۴۰
  Japan L1 League Women
NGU Nagoya FC (W)
۱
۱
AS Harima Albion (W)
Finished
۰۸:۳۰
Nittaidai Nippon Scu (W)
۱
۰
Speranza Takatsuki FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
FC Seagulls Yokohama (W)
۳
۰
Angeviolet Hiroshima (W)
inprogress
۱۰:۳۰
Cerezo Osaka Sakai (W)
۱
۰
Orca Kamogawa FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL Victoria Women
South Melbourne (W)
۷
۰
Bayside Utd (W)
inprogress
۱۰:۳۰
Alamein FC (W)
۱
۲
Heidelberg United (W)
Finished
۰۹:۳۰
  Australia South Australia State League 1
West Adelaide
۴
۱
Para Hills Knights
inprogress
۱۰:۰۰
Adelaide Victory
۰
۳
Adelaide Croatia Raiders
inprogress
۱۰:۰۰
Eastern United
۰
۱
Adelaide Blue Eagles
inprogress
۱۰:۰۰
Modbury Jets
۶
۲
Fulham United FC
inprogress
۱۰:۰۰
  Australia NPL Queensland
Brisbane City
۲
۲
Peninsula Power
Finished
۰۹:۳۰
Eastern Suburbs
۰
۰
Brisbane Olympic FC
inprogress
۱۱:۴۵
  Australia NPL South Australia
Croydon Kings
۳
۰
Cumberland United
Finished
۰۹:۳۰
North Eastern Metro Stars
۲
۰
Adelaide Olympic
inprogress
۱۰:۰۰
Adelaide Comets
۳
۱
West Torrens Birkalla
inprogress
۱۰:۰۰
South Adelaide
۱
۱
White City Woodville
inprogress
۱۰:۰۰
Sturt Lions
۱
۱
Adelaide United NPL
inprogress
۱۰:۰۰
  Australia Capital Territory NPL 2
White Eagles FC
۸
۰
Wagga City Wanderers
Finished
۰۹:۳۰
  Australia NPL Youth Western Australia
Armadale U20
۳
۲
Inglewood United U20
Finished
۰۹:۳۰
Balcatta U20
۲
۵
Gwelup Croatia U20
Finished
۰۹:۳۰
Perth RedStar U20
۶
۱
Sorrento U20
Finished
۰۹:۳۰
Perth U20
۳
۱
Bayswater City U20
Finished
۰۹:۳۰
Stirling Macedonia U20
۰
۰
Floreat Athena U20
inprogress
۱۱:۳۰
  Australia FFA Cup
Devonport City
۱
۰
Kingborough Lions
Finished
۰۹:۰۰
  Japan L2 League Women
FC Yamato Sylphid (W)
۲
۱
Veertien Mie (W)
Finished
۰۸:۳۰
Norddea Hokkaido (W)
۰
۵
JFA Academy (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Republic of Korea K3 - League
Changwon City
۰
۰
Yangju Citizen
inprogress
۱۰:۳۰
Mokpo City
۱
۲
Gangneung City
inprogress
۱۰:۳۰
  Japan J4 League
Kagura Shimane FC
۰
۱
Veertien Mie
Finished
۰۸:۳۰
Suzuka Unlimited
۰
۲
Verspah Oita
Finished
۰۸:۳۰
Criacao Shinjuku
۱
۳
Honda Lock
Finished
۰۸:۳۰
FC Osaka
۳
۲
Kochi United SC
Finished
۰۸:۳۰
  Republic of Korea K-4 League
Seoul Jungnang
۱
۲
Pyeongchang FC
Finished
۰۸:۳۰
  Australia Victoria NPL 2 Youth
Manningham United Blues U21
۱
۲
Langwarrin U21
Finished
۰۷:۳۰
Werribee City U21
۰
۱
Moreland Zebras U21
Finished
۰۷:۱۵
North Geelong U21
۹
۱
Moreland City U21
Finished
۰۷:۱۵
Brunswick City SC U21
۲
۱
Goulburn Valley Suns U21
Finished
۰۷:۳۰
  Chile Primera Division
Curico Unido
۳
۰
Coquimbo Unido
Finished
۰۵:۰۰
  Ecuador Serie A
Gualaceo SC
۱
۴
Aucas
Finished
۰۴:۳۰
  United States NWSL
Orlando Pride SC (W)
۲
۲
Washington Spirit (W)
Finished
۰۳:۳۰
  Venezuela Primera Division
Aragua FC
۰
۱
Portuguesa FC
Finished
۰۱:۴۵
Estudiantes de Mérida
۲
۰
Mineros de Guayana
Finished
۰۴:۰۰
  Honduras Reserve League
Honduras Progreso Reserves
۱
۰
CD Olimpia Reserves
Finished
۰۱:۳۰
Motagua Reserves
۴
۰
CD Victoria La Ceiba Reserves
Finished
۰۱:۳۰
Real Espana Reserves
۱
۰
CD Vida Reserves
Finished
۰۱:۳۰
  Ecuador Copa Ecuador
Universitario Pillaro
۰
۰
CA Samborondon
Finished
۰۰:۳۰
  Australia NPL Northern New South Wales
Adamstown Rosebud FC
۳
۴
Cooks Hill United
Finished
۰۸:۳۰
Weston Workers
۲
۲
Newcastle Olympic
Finished
۰۹:۰۰
Maitland
۰
۰
Lambton Jaffas FC
Cancelled
۰۹:۳۰
  Australia New South Wales U20 League
Bonnyrigg White Eagles U20
۰
۰
Mounties Wanderers U20
inprogress
۱۱:۱۶
SD Raiders U20
۰
۰
Hills United FC U20
inprogress
۱۱:۳۰
  Russia FNL 2, Group 3
Dynamo Vladivostok
۳
۳
Saransk
Finished
۰۹:۳۰
Sakhalin Sakhalinsk
۲
۱
FK Kvant Obninsk
Finished
۰۹:۳۰
  Australia NPL Capital Territory
O'Connor Knights
۴
۳
West Canberra Wanderers FC
Finished
۰۹:۳۰
  Mongolia First League
Khukh Chononuud
۰
۰
DMU
inprogress
۱۱:۰۰
  Australia FNT Darwin Premier League
Mindil Aces
۰
۰
Port Darwin FC
inprogress
۱۱:۰۰
  Republic of Korea K-League 2
Busan I. Park
۰
۱
Gwangju FC
inprogress
۱۱:۳۰
  Nepal C Division
Sanepa Club
۱
۰
Birgunj Youth Academy
inprogress
۱۱:۳۰
  Australia Western Australia State League 1
Fremantle City FC
۰
۰
Kingsway Olympic
inprogress
۱۱:۳۰
Mandurah City
۱
۰
Forrestfield United
inprogress
۱۱:۳۰
Subiaco AFC
۰
۰
Joondalup United
inprogress
۱۱:۳۰
UWA Nedlands
۰
۰
Western Knights SC
inprogress
۱۱:۳۰
Rockingham City
۰
۱
Dianella White Eagles
inprogress
۱۱:۳۰
  Australia NPL Western Australia
Perth RedStar FC
۱
۲
Sorrento SC
inprogress
۱۱:۳۰
Armadale
۰
۰
Inglewood United
inprogress
۱۱:۳۰
  Australia Queensland Premier League 3
Burleigh Heads
۰
۰
Tallebudgera Valley FC
inprogress
۱۱:۳۰
  Australia NPL Victoria 3
Melbourne City NPL
۵
۰
Springvale White Eagles
Finished
۰۸:۳۰
Nunawading City
۴
۲
Melbourne Victory U21
Finished
۰۹:۳۰
  Australia NPL South Australia Women
West Adelaide (W)
-
-
FFSA NTC (W)
بازی شروع نشده است
۱۲:۱۵
  Czech Republic 1. Liga U19
Opava U19
-
-
Banik Ostrava U19
بازی شروع نشده است
۱۲:۴۵
  Australia Tasmania Championship
New Town Eagles
۰
۲
Hobart United
Finished
۰۸:۳۰
  Mexico Liga MX Femenil
Chivas Guadalajara (W)
۱
۱
Monterrey (W)
Finished
۰۶:۳۶
  Fiji Cup
Ba FC
۲
۱
Tailevu Naitasiri
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL Youth Queensland
Eastern Suburbs U23
۰
۰
Brisbane Olympic U23
Finished
۰۷:۳۰
  Australia South Australia State League 1 Reserves
Adelaide Victory Reserves
۰
۱
Adelaide Raiders Reserves
Finished
۰۷:۱۵
West Adelaide Reserves
۱
۱
Para Hills Knights Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Modbury Jets Reserves
۳
۲
Fulham United Reserves
Finished
۰۷:۴۵
  World Friendly Club Matches
Croydon Kings Reserves
۰
۰
Cumberland United Reserves
Finished
۰۷:۱۵
Metro Stars Reserves
۱
۲
Adelaide Olympic FC Reserves
Finished
۰۷:۴۵
  Australia NSW Premier League Youth
Mt Druitt Town Rangers U20
۰
۰
Blacktown City U20
Finished
۰۶:۳۰
Marconi Stallions U20
۰
۲
Sydney FC U20
inprogress
۱۱:۱۵
Manly United FC U20
۰
۰
APIA Leichhardt Tigers U20
inprogress
۱۱:۳۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Adamstown Rosebud Reserves
۲
۰
Cooks Hill United FC Reserve
Finished
۰۶:۳۰
Weston Workers Reserves
۱
۶
Newcastle Olympic Reserves
Finished
۰۷:۰۰
  Argentina Torneo Federal A, Group B
Sportivo Estudiantes
۲
۱
Atletico Camioneros
Finished
۰۵:۰۰
  Panama Liga Prom
Mario Mendez FC
۰
۰
UMECIT
Finished
۰۴:۳۰
  Colombia Primera B
Bogota FC
۱
۱
Deportes Quindio
Finished
۰۳:۳۰
  United States USL League Two
Seacoast United Phantoms
۴
۰
Western Mass Pioneers
Finished
۰۳:۳۰
Midwest United (W)
۱
۰
Lansing City
Finished
۰۳:۳۰
Ocean City Noreasters
۲
۱
Philadelphia Lone Star FC
Finished
۰۳:۳۰
Texas United
۲
۲
Mississippi Brilla
Finished
۰۴:۳۰
  United States MLS Next Pro League
Toronto FC II
۲
۶
Chicago Fire FC II
Finished
۰۳:۳۰
New England Revolution II
۱
۰
Philadelphia Union II
Finished
۰۳:۳۰
  Chile Segunda Division
Trasandino Los Andes
۱
۰
Iberia
Finished
۰۲:۳۰
  Dominican Republic Liga Mayor
Universidad O&M FC
۱
۰
San Cristobal
Finished
۰۲:۳۰
  Paraguay Division Intermedia
3 de Febrero
۰
۰
Rubio nu
Finished
۰۲:۰۰
Sportivo Luqueno
۱
۱
Pastoreo FC
Finished
۰۴:۱۵
  Denmark Elitedivisionen Women
Varde (W)
۱
۵
Aalborg Bk (W)
Finished
۱۵:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید